Baterie Inuheat One - 2ks

Kód: 5605
Tip svedsko
Značka: Inuheat
4 975 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna baterie pro nepřeberné množství produktů. 

Baterie Inuheat One je centrem ekosystému "Heat Ready". Chytrá baterie, která Vám umožňuje řídit aktivní teplo ve všech různých produktech "Heat Ready". S touto technologií je můžete setkat i oblečení značek Sasta, Hestra a mnoho dalších světových značek. 

Inuheat One je navržen a vyroben ve Švédsku jako nejpokročilejší technologie pro vyhřívané oděvy na současném trhu a je vyroben pro práci v extrémně náročných podmínkách. Proud je přenášen přes magnety místo kabelových spojů, což minimalizuje riziko poškození a celý systém je tak voděodolný. Teplo v oděvech "Heat Ready" lze ovládat buď pomocí tlačítka na baterii, nebo pomocí připojení uživatele Inuheat One k přidružené aplikaci pro chytré telefony. Kromě možnosti regulace tepla pak uživatel získá také přístup k tepelnému boostu, detailním informacím o produktu (aplikace sama rozpozná, který produkt na sobě právě máte), přístup k prémiové podpoře a mnoho dalšího. Rychlejší nabíjení než jiné topné systémy na trhu.

Balení obsahuje dva napájecí zdroje Inuheat One, nabíjecí adaptér, USB kabel a návod.

Inuheat App - mobilní aplikace pro dokonalý přehled

Aplikace sama rozpozná, jaký model oblečení máte momentálně na sobě a podle nastavené intenzity ohřevu přesně vypočítá čas, do kdy Vám baterie vydrží hřát. Můžete si tak rozvrhnout svůj aktivní čas v extrémních podmínkách. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: