Vyhřívané ponožky Artic Volt Heat Ready AV80 včetně baterií InuHeat 39-41

Kód: 6001
Akce Novinka Tip svedsko
8 615 Kč –15 %
Přidat nadpis (7)
8 615 Kč –15 % 7 322 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvyšší gramáž ponožek Artic Volt...

Opravdu hřejivá termoponožka se systémem "Heat Ready" z merino vlny. Perfektní pro ty, kteří hledají co nejteplejší ponožky a chtějí být v teple za každé situace. Dobře se hodí například pro lov a rybaření, kde mohou být dlouhé doby sezení v klidu.

- Díky přípojení k baterii za pomoci magnetů je sestava voděodolná (testována do 60 metrů) 
- Elastická topná tělesa zamezují poškození při praní i nošení (testováno na 200 pracích cyklů) 
- Při použití aplikace budete znát přesný čas do kdy Vám ponožky budou hřát. 
- Aplikace sama rozpozná jaký produkt máte na sobě a poskytne Vám potřebné informace včetně údržby daného modelu. 

Jedna baterie pro nepřeberné množství produktů. 

Baterie Inuheat One je centrem ekosystému "Heat Ready". Chytrá baterie, která Vám umožňuje řídit aktivní teplo ve všech různých produktech "Heat Ready". S touto technologií je můžete setkat i oblečení značek Sasta, Hestra a mnoho dalších světových značek. 

Inuheat One je navržen a vyroben ve Švédsku jako nejpokročilejší technologie pro vyhřívané oděvy na současném trhu a je vyroben pro práci v extrémně náročných podmínkách. Proud je přenášen přes magnety místo kabelových spojů, což minimalizuje riziko poškození a celý systém je tak voděodolný. Teplo v oděvech "Heat Ready" lze ovládat buď pomocí tlačítka na baterii, nebo pomocí připojení uživatele Inuheat One k přidružené aplikaci pro chytré telefony. Kromě možnosti regulace tepla pak uživatel získá také přístup k tepelnému boostu, detailním informacím o produktu (aplikace sama rozpozná, který produkt na sobě právě máte), přístup k prémiové podpoře a mnoho dalšího. Rychlejší nabíjení než jiné topné systémy na trhu.

Inuheat App - mobilní aplikace pro dokonalý přehled

Aplikace sama rozpozná, jaký model oblečení máte momentálně na sobě a podle nastavené intenzity ohřevu přesně vypočítá čas, do kdy Vám baterie vydrží hřát. Můžete si tak rozvrhnout svůj aktivní čas v extrémních podmínkách. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: