------------------------------ ------------------------------- ---------------------------------------------- Z důvodu dovolené, bude od 15.7. - 2.8. možná návštěva showroomu Mělník, pouze po předchozí telefonické domluvě na čísle +420 777 333 482. Děkujeme za pochopení :)

Kontakty

Název společnostiNordic Craft s.r.o.

SídloVšetaty, 27716, Havlíčkova 418(zde není prodejna ani sklad)

Sklad a ShowroomBezručova 605/14, 276 01 Mělník 1(na této adrese je možné zboží vyzkoušet nebo vyzvednout - jen nám prosím předem zavolejte na +420 724 790 510)

IČO08011567

DIČCZ08011567 jsme plátci DPH

Telefon+420 777 333 482

E-mailinfo@nordic-craft.cz

E-mailhei@nordic-craft.czpro dotazy k objednávkám, produktům nebo vratkám

Tel. Vratky a reklamace: +420 777 333 482, hei@nordic-craft.cz - pro zadání vratky nebo reklamace klikněte ZDE

Matouš Löbl
Dobrodruh, cestovatel a mimo to i správce e-shopu, skladník a jednatel 


724 790 510
matous@nordic-craft.cz

Michaela Löbl
Psí máma, cestovatelka a mimo to i garant za dámskou módu 

Pejskařka, fotografka a zakládající člen Nordicu…. Míša se stará o produktové focení a vybírá dámskou módu (občas se s ní jen nechce rozloučit a místo do skladu si jí bere do svého šatníku)…

misa@nordic-craft.cz

Sam

Turista, veslař, hokejista a nejmladší tester Nordicu…. zároveň jeden ze tří zakladatelů, který je hlavním členem testovacího týmu (už teď dokážeme potvrdit, že lahve Nalgene, které testuje ve škole jsou nezničitelné)

Jan Matějka
Srdcem i duší myslivec a mimo to i produktový specialista - myslivost

Jak říká naše Míša “zelený mužíček”….prostě myslivec a rybář, který je venku častěji jak doma… Ví, že myslivost je hlavně zodpovědnost a hromada práce která nepočká… a s dobrou výbavou, práce sice neubyde, ale lépe se zvládá proto je to náš produktový specialista na myslivost

603 334 733
honza@nordic-craft.cz

Petra Tylšová
naše paní doktorka (čti veterinářka) , cestovatelka, jogínka a mimo to i produktový specialita - psí parťáci

Petra je přesně ten člověk, kterého nikdy neuslyšíte říct "ne" (pokud se nejedná o raketové sporty). Cestuje po vlastní ose a nehledá překážky tam kde prostě nejsou. 


petra@nordic-craft.cz 

www.petratylsova.cz

 

Karina Jakešová

Je nedílnou součástí našeho testovacího týmu. Neexistuje výzva, kterou by nepřijala a aktivita, kterou minimálně nevyzkoušela…. 
Karin využíváme nejen na testování, ale i jako  správce skladu. 

karin@nordic-craft.cz

 

Míša Daňková
Hlava  našeho skladu  

 Míša se stará o to aby vše z našeho skladu odcházelo rychlostí blesku a Tvá objednávka  proběhla hladce. 

hei@nordic-craft.cz

Parťáci, bez kterých by to nešlo:

Martin Staněk
On-line markeťák

Marťas je sportovec, který stále plácá volejbal, stará se o svou krásnou rodinku. A ač má doma tři holky, což může být pro jednoho horor, on to zvládá s humorem.  U nás se stará o veškerý marketing a za to, že jsi k nám našel cestu, může na 90% on :). 

www.mvkm.cz

 

Martin Sznapka
"barker of ideas" aneb štěkač nápadů a kreativec. 

Martina můžeš znát z našich newsletterů. Je to mistr psaného slova tvůrce vtipů, kterým občas rozumí je on sám :). Místo "štěkání nápadů" je často schovaný za foťákem, kde fotí od krajiek, přes krásné dámy až po motosport. 

hei@nordic-craft.cz

www.martinsznapka.cz

 

Vít Beránek
Grafik

Sportovní nadšenec, čutálista a grafik v jedné osobě….  Vítek k nám přiskočil za 5/12… a to bez nadsázky po ročních útrapách se změnou loga a celkového vizuálu se náhle zjevil Vítek, během jednoho odpoledne (opět bez nadsázky) udělal nástřel loga, které nás posadilo na zadek… než jsme stačili reagovat, vychrlil ze sebe spousty dalších nápadů…. Zní to jako pohádka, ale je to tak Vítek je tedy náš grafik a tvůrce veškerého vizuálu se kterým se u nás můžete setkat

www.be-ran.com/nordic-craft

 

Verča a Jakub 
Advokátní duo 

Jsou důkazem, že být advokát neznamená být suchar!! Svůj humor dokáží aplikovat i do praxe (naše VOP jsou tomu důkazem)… dávají našemu občas chaotickému fungování řád a pravidla. 

jakub@loblsemberova.cz
veronika@loblsemberova.cz

 

 

 Ambasadoři: 

Jan Řeháček alias Kopernikk
Ambasador

Honza je přesně ten člověk, co si jednoho dne řekl "dost" a vyměnil přežívání ve městě za ŽIVOT venku. Krkonoše jsou nyní jeho pravým domovem, kde žije nejen se svou "vlčí" smečkou, ale i Maykou a Aničkou. A pro život venku potřebuje pořádnou výbavu. Proto je naším hlavním testérem. 

www.instagram.com/kopernikk

www.kopernikk.com

 

 

 

 Vali a Mejvis
Ambasadorky

úžasný parťáci na každou cestu, holky, který nás stále táhnou kupředu (tentokrát to nemyslíme metaforicky :)). Jako odměnu za to, že nás musí stále někde tahat mohou testovat všechny úžasné postroje Non-stop a ochutnávat dobroty od Carnilove.