Jídlo na cesty

Pokud navštěvujete kategorii "jídlo na cesty", je více než jasné, že vaše toulky přírodou nejsou jen procházky kolem komína, ale brouzdáte s batohem hodiny nebo celé dny daleko od všeho. S chutí jídla Vám poradit nedokážeme (sto lidí, sto chutí), ale pokud s trekingovou nebo expediční stravou začínáte, je dobré Vám vysvětlit základní rozdíl mezi sušeným jídlem a sterilovaným jídlem. 

- Sterilované jídlo je prostě v té podobě, jak ho uvaříte (nečekejte žádnou kašovitou stravu, ale maso co je opravdu maso a rýže je opravdová rýže,... :)). Jídlo je ideální na cestování autem, na motorce, kempování, rybaření a všude tam kde neřešíte váhu. Ohřívat jídlo můžete přímo v obalu za pomocí samoohřevu, ve vodní lázni nebo jídlo ohřát na pánvi. Způsob úpravy ale nemá limity. Pokud budete značně kreativní, jde jídlo ohřát i na motoru od auta nebo na výfuku od motorky, na rozpáleném kameni nebo přímo nad ohněm :).

- Sušené jídlo je zbaveno veškeré vody (Ale pozor, opět nejde o žádné jídlo v prášku :)) a následně vakuováno. Díky tomuto procesu je balíček s jídlem lehký jako pírko (cca 100-150g) a hodí se tak na dlouhé tůry nebo výlety, kde opravdu potřebujete snížit váhu v batohu na minimum! Jídlo je velmi jednoduché na přípravu. Pokud s sebou máte vařič, stačí přidat teplou vodu (z vnitřní strany obalu je ryska :)). V případě, kdy nenesete vařič, je možné přidat studenou vodu a použít samoohřev.

Přejeme DOBROU CHUŤ!

 

 

 

 

Nejprodávanější

45
490145490
Značky
 
V balení

Stránka 1 z 1 - 43 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 43 položek celkem