Kdo jsme, co děláme a proč...

Kdo jsme, co
děláme a proč…

Sepsání sekce „o nás“ byl zatím ten nejsložitější úkol, se kterým jsem se od zrození Nordic Craftu setkal ☺. Jsem Matouš, jeden ze zakladatelů. Pokud Vám mám představit naši společnost, musím Vám představit primárně nás, protože „naše společnost“ jsme MY, lidé z masa a kostí. Nerad bych tento text začínal „jsme malá rodinná firma“ (ačkoli jsme), pokusím se být konkrétnější.

Vše začalo v roce 2012, kdy jsem se (trochu naivně) pustil, naprosto řemeslem nepolíben, do rekonstrukce domu. Svou nešikovnost jsem schovával za snaživost, a světe div se, nic se nikomu nestalo ☺. Ačkoli v domě nebylo, kde spát, stejně mě to místo ke štukování táhlo k sekačce, motorové pile, sekeře a v zimním období na toulky lesem a horami. Postupně se můj koníček měnil ve vášeň a když jsem v roce 2016 potkal svou drahou polovičku Míšu, která mou úchylku nejenže respektovala, ale hlavně podporovala, brzy se z naší garáže, pracovny i obýváku stal soukromý showroom nejrůznějšího nářadí. Posledním zakladatelem je můj syn Samuel, kterému je sice jen osm, ale už teď je úžasným kreativcem a marketingovým guru ☺.

Nejen u nářadí se nám potvrdilo, že „skandinávské“ je synonymum pro „kvalitní/precizní“. Rozhodli jsme se Skandinávii navštívit a dokonce si zde říct své „ANO“. To byl poslední dílek skládačky ke vzniku Nordic Craftu.

Jak už možná tušíte, naším posláním je sjednotit a nabídnout Vám produkty skandinávského původu určené pro práci a pobyt v přírodě. Ačkoli jsme jen e-shop (zatím ☺), nechceme Vám jen čistě prodávat, ale chceme s Vámi hlavně komunikovat a sdílet zkušenosti. Pokud to bude jen trochu možné, vyjít Vám maximálně vstříc s vyzvednutím nebo vyzkoušením si zboží. Budeme rádi, pokud Vám budeme moci předat maximum našich dosavadních poznatků, protože my jen neprodáváme, my s těmito produkty primárně pracujeme a žijeme☺.

Vítáme Vás v Nordic Craftu.

Matouš & Míša & Samík

nordic-ilustrace