Městský batoh Bergans Oslo Urban - Solid Charcoal

Kód: 5683
2 499 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oslo Urban Daypack je flexibilní a všestranný batoh pro každodenní nošení, který je nabitý důmyslnými detaily a chytrými funkcemi. Ohrnovací víko je upevněno magnetickým zámkem, díky němuž se snadno a rychle sbalíte a vyrazíte. Díky zipu na horní straně je obsah dobře zabezpečen.
Pokud budete náhle potřebovat zvětšit objem batohu, ponechejte víko nesklopené a získáte několik litrů dalšího objemu. Batoh Oslo Daypack má vnější polstrovanou kapsu na notebook. Záda jsou navržena tak, aby ergonomicky kopírovala tvar zad a při dojíždění na kole se ohýbají směrem k ramenům. Recyklovaný materiál je vyroben z láhví ze spotřebitelského odpadu a recyklované nylonové popruhy byly přirozenou volbou pro snížení uhlíkové stopy tohoto výrobku. 


Tento výrobek je součástí kolekce Oslo, která spojuje každodenní módu a technické vlastnosti outdoorového oblečení. Tato produktová řada představuje optimální spojení funkčnosti a stylu a nabízí stylové a pohodlné oblečení, batohy a tašky. To vše se střídmým a nenuceným vzhledem, navrženým s ohledem na volbu udržitelnějších materiálů. Výrobky řady Oslo jsou jistota a záchrana, po kterých sáhnete každý den. Určené zejména pro dojíždějící do práce, cyklisty v prostředí města a všechny ostatní, kteří jsou během dne v pohybu.

Materiál

Pohodlný materiál, jehož hlavní součást tvoří  organická bavlna. Organická bavlna snižuje používání chemických látek, jako jsou např. pesticidy při pěstování bavlny a nepoužívá GMO (genově modifikované) rostliny. Druhou složkou je recyklovaná bavlna. Recyklací bavlny snižujeme spotřebu vody. Výrobek obsahuje materiály a komponenty schválené společností bluesign®.

Nosný systém

Polstrované popruhy. Polstrovaná ergonomická záda.

Batoh

Hlavní přihrádka na zip se sklácím víkem.

Kapsy

Dvě boční kapsy na nápoje. Vnější polstrované pouzdro na notebook. Vnější kapsa na mobilní telefon a menší předměty.

Další funkce

Reflexní potisk a další reflexní prvek, který lze ukrýt. Madlo pro uchopení. Háček na klíče. Zipy YKK. Povrchová úprava WR bez PFAS a recyklované tkaniny. Madla a popruhy jsou vyrobeny z recyklovaných rybářských sítí. Úspora energie a fosilních paliv
zdrojů díky opětovnému využití materiálového odpadu z výroby. DWR neobsahuje PFAS ošetření: vyhýbá se škodlivým chemikáliím. Výrobek obsahuje materiály a komponenty schválené pro bluesign®.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: