Kupilka Kuksa 370 ml Large - Moomin Snuffkin

Kód: 6087
finsko
Značka: Kupilka
675 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 v 1 - Nádoba na pití i miska na polévku 

Nová verze velmi oblíbené kuksy finské firmy KUPILKA. Kuksa je klasický severský hrnek, který má svou tradici v Laponsku, kde se v létě používá k nabrání vody z potoku nebo sběru lesního ovoce. V zimě jej můžete využít např. na čaj o který si následně hřejete ruce.

Větší verze Kupilky vám zaručí ještě větší prožitek při pití vašeho oblíbeného nápoje nebo ji použijte jako misku na guláš nebo polévku!

Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního biomateriálu s využitím EKOenergie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva - čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost. 
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

LIMITOVANÁ EDICE 2021

Snufkin je filozofický tulák, který se toulá světem, rybaří a hraje na harmoniku. Všechno, co potřebuje, nosí v batohu, protože věří, že příliš mnoho věcí mu příliš komplikuje život.

Záhadný Snufkin se nevyhýbá společnosti jiných lidí, ale raději cestuje sám. Na svých cestách prozkoumává nová místa a zkouší štěstí v rybaření. Snufkin se rád toulá v noci a zejména za svitu měsíce. Nikdy se neptá na jména nových míst, která navštíví, ale jednoduše si užívá samotnou cestu.

KUPILKA je partnerem #OURSEA, charitativní kampaně zahájené během jubilejního roku Moomins v roce 2020. Cílem kampaně je zvýšit povědomí o stavu Baltského moře a získat 1.000.000 Eur na spolupráci s nadací Johna Nurminena na ochranu Baltské moře a jeho dědictví.

Kupilka věnuje část výtěžku z prodeje z produktů #OURSEA na kampaň na podporu ochrany Baltského moře. Produkty z kampaně  #OURSEA Kupilka jsou opatřeny motivem MOOMINků, která je po omezenou dobu k dispozici v různých variantách a barevných provedeních.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádobí a hrnky
Objem: 370 ml
Materiál: dřevoplast
Hmotnost (g): 110 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: