Hrnek Kupilka Kuksa 120ml - #OURSEA Moomintroll

Kód: 4497
Tip finsko
Značka: Kupilka
465 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice 2021

Moomintroll je příjemný chlapík, kterého zajímá vše, co vidí. Svět je plný zajímavých věcí, které je třeba prozkoumat, ale Mumintroll obzvlášť rád sbírá kameny a mušle. Stejně jako celá Mumínkova rodina miluje také moře. Mumintroll je snílek a myslitel a jeho nejlepším přítelem je svérázný tulák Snufkin.

"Přemýšlel o tom, jak vášnivě miluje všechno, les i moře, déšť i vítr, sluneční svit, trávu i mech, a jak by bez nich nebylo možné žít." Kometa v zemi muminů (1946)

MOJE PRVNÍ KUPILKA...

  • perfektně padne do ruky
  • spojuje tě s přírodou
  • inspiruje tě ke zkoumání

KUPILKA je partnerem #OURSEA, charitativní kampaně zahájené během jubilejního roku Moomins v roce 2020. Cílem kampaně je zvýšit povědomí o stavu Baltského moře a získat 1.000.000 Eur na spolupráci s nadací Johna Nurminena na ochranu Baltské moře a jeho dědictví.

Kupilka věnuje část výtěžku z prodeje z produktů #OURSEA na kampaň na podporu ochrany Baltského moře. Produkty z kampaně  #OURSEA Kupilka jsou opatřeny motivem MOOMINků, která je po omezenou dobu k dispozici v různých barvách a provedeních. Tato kampaň a prodej LIMITOVANÉ EDICE bude aktivní do konce roku 2021.

Nová menší verze velmi oblíbené kuksy finské firmy KUPILKA. Kuksa je klasický severský hrnek, který má svou tradici v Laponsku, kde se v létě používá k nabrání vody z potoku nebo sběru lesního ovoce. V zimě jej můžete využít např. na čaj o který si následně hřejete ruce.

MENŠÍ VERZE KUPILKY PRO VAŠE DĚTI, ALE TAKÉ PRO VÁS NA DVOJTÉ ESPRESSO!

VLASTNOSTI:

materiál - dřevoplast
objem - 120 ml
hmotnost - 49 g

Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního biomateriálu s využitím EKOenergie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva - čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost. 
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: