Originální sobí kožešina z Norska - Samice

Kód: 4059/2
Tip norsko
3 850 Kč
Na dotaz
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud hledáte luxusní doplněk do Vaší domácnosti, letního sídla nebo chaty a chcete cítit blízkost přírody, pravá zimní sobí kožešina je ideální volba! Je to krásný doplněk, který Vám přinese kousek severské přírody. 
Srst se na dotek jemná a zároveň hustá, což je výsledek poctivého chovu sobů ve volné přírodě. Komfort, který Vám přináší, když zaboříte nohy do měkoučké kožešiny je nenahraditelný. Potěší však i milovníky romantiky u jejich krbu na zemi nebo na oblíbeném křesle. Teprve pak si můžou se šálkem kávy nebo dobrou knihou vychutnávat příjemný, hřejivý pocit plamenů a pravé norské kožešiny. Neutrální odstín zapadne do různě laděných interiérů a můžete ji dokonce použít i v exteriéru, třeba na terase, nebo v pergole, jako přehoz na sezení. Díky dutému chlupu je neuvěřitelně hřejivá. Není lepší izolace než kožešina ze soba. 

KOŽEŠINA JE VEDLEJŠÍ PRODUKT

Chov sobů probíhá přírodním odchovem v dalekém Laponsku. Hlavní důvod chovu sobů je maso, kožešina je vedlejší produkt, ale pro Laponce nezbytný k přežití v drsných severských podmínkách. Mají z ní ušité oblečení a používají jí na spaní pod sebe nebo jako přikrývku. Vyniká dlouhou životností a má přirozené termoregulační vlastnosti. Přitom nenáročná na údržbu.


DODAVATEL GRANBERG GARVERI

Kožešiny dovážíme z největší továrny na zpracování kožešin v Norsku - Granberg Garveri. Originální sobí kožešina z norského severu. Více jak tisíciletá zkušenost zpracování kožešin v Norsku spojená s novou technologii. Díky tomu je zaručená nejlepší kvalita zpracování a garance nejvyšší jakosti. Každý kus je originál, může se lišit tvarem i odstínem.

 
ÚDRŽBA

Doporučujeme kožešinu 1-2 do roka vysát vysavačem na nejnižší možný tah směrem od hlavy k nohám. Je dobré kožešinu nechat 1x za 14 dní přes noc venku, aby nasála svoji přirozenou vlhkost. Pokud je celoročně v bytě, doporučujeme jí průběžně rozprašovačem vzhlčovat, čímž předejdeme jejímu vysušení. Kožešinu nedoporučujeme ponechávat v těsné blízkosti krbu či na kamnech.

Délka: 130-150cm, měřeno podél hřbetu středem kožešiny od krku k ocasu. Kožešina samice je jemnější na dotek. 

JAKOSTI:

1.jakost - kožešina bez jakýchkoliv vad jakou jsou dirky nebo ořezy

2.jakost- kožešina obsahující drobné dirky

3.jakost- kožešina obsahující drobné dírky a ořezy

Obrázek je pouze ilustrativní a zabarvení se může lišit....

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: